Nevěsta a účesy

Svatba je velmi mimořádnou událostí, každá žena či dívka sní o tom, jak si jednou na sebe oblékne krásné svatební šaty a bude vypadat jako opravdová princezna z pohádky. Abyste byla tou nejkrásnější nevěstou, zvolte si účes, který Vám bude slušet, zvýrazní Vaše přednosti a naopak potlačí nedostatky.

Svěřte se do rukou profesionálů

Vaše kroky povedou nejlépe do kadeřnického salonu, který pravidelně navštěvujete nebo si vyberete  nový, třeba  na doporučení známých. Důležité je objednat se včas, sjednat si schůzku s kadeřnicí a domluvit se na takovém účesu, který bude ladit k šatům. Proto je žádoucí si s sebou na zkoušku vzít alespoň fotku šatů.

Svatební účesy
Svatební účesy – nevěsta s drdolem

Máte-li  zdravou a hustou hřívu od přírody, pak jste šťastná osoba a stačí Vám nechat si od profesionální kadeřnice udělat účes ze svých vlasů a pouze jej oživit vlasovými  doplňky. Jestliže Vaše vlasy nejsou tak husté a dlouhé, jak by jste si sama představovala, nemusíte zoufat. Velmi elegantním řešením jsou různé příčesy, které při správném výběru vypadají k nerozeznání od pravých a z krátkých vlasů vykouzlí hřívu do půli zad.

Když jdete na smluvenou zkoušku, počítejte s tím, že na ní strávíte minimálně 1 – 2 hodiny. Proberete s kadeřnicí podrobnosti a zvolíte si, zda jít klasickým směrem nebo extravagantnější cestou. Nakonec Vám kadeřnice navrhne různé varianty. Když je účes hotov, vyberete další ozdoby, které by  měly rovněž ladit s celkovou vizáží. Možností je mnoho, od kamínků, stužek až po živé květiny, které jsou i ve Vaší kytici. Nezapomínejte, že méně je někdy více, takže to s doplňky rozhodně nepřehánějte. Vše se musí navzájem doplňovat, aby výsledek byl co nejlepší.

Dostaňte vlasy do formy!

Nezdravě vypadající vlasy se špatně upravují a výsledný efekt nikdy nemůže být dokonalý. Myslete na to včas a dopřejte jim regeneraci již několik týdnů před Vaším velkým dnem. Čím více péče svým vlasům dopřejete, tím docílíte lepšího výsledku a budete se cítit skvěle.  Pro umocnění lesku a pěkného vzhledu, je dobré nechat si vlasy nabarvit zhruba dva týdny před obřadem.                     Z vlastní zkušenosti vím, že dobře nabarvené a ošetřené vlasy jsou třešničkou na dortu každé ženy.

Variant je skutečně mnoho, stačí jen s pomocí odborníka vybrat takovou, která zvýrazní náš půvab a krásu a naopak zakryje určité nedostatky, jako například odstáté uši. Musíme se ve zvoleném účesu cítit dobře a pohodlně. Některé ženy preferují rozpuštěné vlasy s dlouhými loknami, jiné vyčesané drdoly a nebo jen jednoduché uzly.

Buďte sama sebou

Nebojte se experimentovat a zároveň zůstaňte svá, protože  pak budete opravdu krásná nevěsta a Vaše vlasy jen podtrhnou Váši osobnost. Pro svého partnera budete zářit na míle daleko. Účes Vám sice vydrží jen jediný den, ale na fotkách a ve Vaší paměti zůstane napořád.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *