Svatební dekorace pro váš den

Chcete, aby se Váš svatební den stal pro všechny přítomné nezapomenutelný? V tom případě nesmíte zapomenout na originální svatební doplňky. Na stránkách svatebnipotreby.cz naleznete spoustu svatebních potřeb a dekorací pro Váš nezapomenutelný den D.

Svatební doplňky pro nevěstu a ženicha

Svatební den začíná pro většinu nevěst brzy ráno, tedy prvními doplňky, které ve Váš svatební den použijete, jsou většinou spony do vlasů, vlásenky a jiné ozdoby pro Váš krásný účes.

Při oblékání svatebních šatů je důležité nezapomenout na tradice a vyzdobit svoji nohu vhodným podvazkem, který bývá ve většině případů v modré barvě. Svatebním doplňkem pro ženicha obvykle bývá regata (kravata), kapesníček do klopy a korsáž.

Dále na Vaši svatbě zcela jistě využijete různé svatební potřeby na výzdobu Vašeho automobilu. Ženich si své auto může ozdobit cylindrem na kapotě, taftovými stuhami popřípadě stuhou z organzy.

Svatební doplňky pro ženicha
Korsáž – svatební doplněk pro ženicha

Nevěsta při výzdobě auta může být mnohem kreativnější. Většinou kapotu auta nevěsty zdobí panenka ve svatebních šatech, v posledních letech se ale zdobení auta nevěsty stává čím dál víc originálnější.

V dnešní době lze naleznou na svatebním autě také dekoraci ve tvaru srdce z květin a třeba velké kytice v barvách svatby. Ostatní svatební auta jsou zdobeny taftovými stuhami nebo stuhami z organzy, která se stává čím dál častější svatební potřebou.

Svatební doplňky pro nevěstu
Svatební doplňky pro nevěstu

Svatební dekorace na svatební stůl

Svatební stoly se mohou zdobit bílými ubrusy, doprostřed se dávají široké pruhy z organzy poseté kamínky a umělými diamantíky, které se stávají čím dál tím oblíbenějším svatebním doplňkem.

Další svatební dekoraci na stůl tvoří různě zdobené skleničky pro ženichy a nevěsty a důležitou součást tvoří také svatební dort. Židle u svatebního stolu je vhodné ozdobit bílými potahy a mašlemi, které jsou obvykle v barvě svatby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *